03-9025910

לכה חדשה וחומר הגנה לדקים

לכה חדשה מתוצרת SHERWIN WILLIAMS

וחומר הגנה חדש לדֶקים מחתוצרת SAYERLACK

חברת “שחם-שחמורוב בע”מ” החלה לשווק לאחרונה שני חומרים חדשים ומיוחדים בתחומי הגימור של רהיטים ודֶקים.

הראשון הוא לכה HPC 15 מתוצרת SHERWIN WILLIAMS (תמונה 5). מדובר בלכה עליונה (גמר) אקרילית שקופה ומבריקה מאוד. לכה זו פותחה עבור תעשיית המכוניות, אולם היא מצוינת גם לגימור רהיטים ויעילותה הוּכחה ללא כל צל של ספק בהשגת ברק גבוה מאוד.

המיוחד בלכה זו הוא זמן הייבוש המהיר, המאפשר שיוף והברקה (“פוליש”) תוך פרק זמן קצר, הנע בין 25 ל-40 דקות, כאשר עובי השכבה נע בין 35 ל-50 מיקרון והטמפרטורה הסביבתית היא כ-25 מעלות צלסיוס.

כידוע, זמני ההמתנה לייבוש של לכות אקריליות לצורך “פוליש” ואריזה ארוכים מאוד ונעים בדרך כלל בין 36 ל-72 שעות. לכן, זמן הייבוש המהיר של לכה HPC 15 מקצר משמעותית את זמני הגימור, האחסון וההספקה, שלא לדבר על כך, שאיכות הגימור היא לעילא ולעילא – כך אומר לנו מהנדס חיים מילשטיין, מנהל השיווק והמנהל הטכני של חברת “שחמורוב”. עוד מציין חיים, כי השכבה הסופית (הפילם העליון) עמידה מאוד לשחיקה ומגינה על הגוון ועל השלמות של השכבות.

המוצר השני הוא חומר שקוף בשם HD 2000 מתוצרת חברת SAYERLACK – צבע על בסיס מים, שהוא בעל אפקט שמן ומיועד להגנה על דֶקים. ניתן ליישם אותו בעזרת מברשת או בהתזה באקדח ריסוס ישירות על העץ או על עץ שעבר אימפרגנציה צבעונית. החומר מרטיב את העץ היטב, חודר לסיביו ומעניק לו מראה עדין, מבלי שתיווצר שכבה עבה מדי.

למרות שהמוצר שקוף, הוא עמיד מאוד בקרני UV, מגן על העץ מריקבון ומונע היווצרות פטריות. בזכות הווקס שהחומר מכיל, יש לו עמידות טובה מפני מים ומפני שחיקה וסריטות.

על דֶק חדש ניתן ליישם שכבה אחת עד שתיים לאחר ליטוש בנייר לטש בגודל גרעין 180.

על עץ שעבר טיפול של אימפרגנציה צבעונית ניתן ליישם שכבה אחת עד שתיים. במידה שזמן ההמתנה בין שכבה אחת לשנייה הוא פחות משמונה שעות, אין צורף לשייף בין השכבות. אם השכבה השנייה מיושמת אחרי שמונה שעות ויותר, יש לשייף בין השכבות בנייר בגודל גרעין 220.

למידע נוסף, “שחם-שחמורוב בע”מ”, טל’ 052-2066690, חיים.

דילוג לתוכן