03-9025910

צביעה בקיץ מחייבת הכנה מיוחדת

צביעה בקיץ מחייבת הכנה מיוחדת

“…הקיץ טומן בחובו בעיות רבות בתחומי הגימור והצביעה”, אומר מהנדס חיים מילשטיין, מנהל השיווק והתמיכה הטכנית של חברת “שחם-שחמורוב” ומוסיף, “ולכן יש להיערך לכך”. למשל, הבעיה העיקרית שלנו בקיץ היא אחסון הצבע במקום מוצל ומאוורר, שכן אחסונו בתנאי חום גבוה עלול לגרום לשינוי מחשמעותי בתכונותיו.

תהליכי הייבוש בקיץ גם הם בעייתיים, שכן הלחות הגבוהה באוויר עלולה להשפיע על פני השטח של הרהיט. לכן, שילוב מושכל של צביעה בטמפרטורה מתאימה (בדרך כלל היא כתובה על כל קופסת צבע) יחד עם תנאים סביבתיים הולמים (אוויר נקי וממוזג) יבטיח לכם צביעה באיכות גבוהה.

חברת “שחם-שחמורוב” תפעיל בשבועות הקרובים עבור יצרני הרהיטים צוות טכני, שיסייע לכם לפתור בעיות צביעה עונתיות – ובפרט בקיץ. החברה מזמינה את כולכם לא להסס ולפנות אליה בכל בעיה, גם אם אינכם נמנים על לקוחותיה.

עוד מבקשת החברה להזכיר ליצרני הרהיטים את המוצרים המיוחדים שהיא הכניסה לשוק בשנה האחרונה וחלקם מיוחדים לעבודה בקיץ. למשל, מדלל לקיץ מתוצרת “שחם-שחמורוב” ובצבעי יסוד מתוצרת יצרנית הצבעים האיטלקית SAYERLACK, הנצנית על תאגיד הכימיקלים והצבעים הבינלאומי ARCH ומיוצגת בישראל בלעדית על-ידי “שחם-שחמורוב”. מהנדס חיים מילשטיין מתאר בפנינו את המוצרים החדשים ואת הייחוד שלהם:

*מדלל 328* – זהו מוצר שפוּתַח על-ידי חברת “שחם-שחמורוב” במטרה לפתור בעיות של “שרפת” הברק בצבעים בעלי ברק גבוה, תופעה המתרחשת בימים חמים מאוד. עד עתה נהגה החברה לספק למטרה זו את מדלל 326 המיוחד לקיץ, אולם עבור מפעלים ומצבעות, בהם שוררת טמפרטורה גבוהה במיוחד – אם בגלל האזור בו הם מצויים ואם בגלל החומרים מהם עשוי מבנה המפעל או בגלל העדר מיזוג אוויר. הפתרון המוצע באמצעות מדלל 328 הוא אופטימלי.

ניסיונות שערכה החברה במספר מפעלים, בהם הטמפרטורה הפנימית גבוהה במיוחד, הוכיחו, כי החומר מגן בהצלחה על לכות מבריקות – שקופות, לבנות או מגוונות.

*יסוד שקוף TU160* – זהו יסוד שקוף מאוד על בסיס פוליאוריתן, עם תכולת מוצקים גבוהה (50%), המיועד לענות על דרישת היצרנים למילוי מעולה של העץ יחד עם שקיפות גבוהה במיוחד. חומר זה מתאים לדרישות הגבוהות ביותר לגמר שקוף – מבריק או מאט.

*יסוד לבן TUV 7630/13* – זהו חומר יסוד בעל יכולת מילוי גבוהה במיוחד, עם לובן יוצא דופן ותכולת מוצקים של 72%. הוא תואם את החוקים החדשים של השוק האירופי המאוחד, המחייבים שימוש מופחת למינימום במדללים, כי אין צורך לדלל אותו, שכן דווקא ללא דילול הוא מאפשר מילוי ברמה גבוהה יחד עם גוון לבן מאוד.

למידע נוסף, “שחם-שחמורוב בע”מ”, טל’ 052-3066690, מהנדס חיים מילשטיין.

דילוג לתוכן